College 1: Borstkanker – Germaanse Geneeskunde

Borstkanker

Dank je wel voor je interesse in Borstkanker cursus Germaanse Geneeskunde. Ik hoop dat het je veel inzichten geeft en je helpt de verbinding met je lichaam te versterken. Uiteindelijk is de verbinding met je lichaam het medicijn!

In deze cursus Borstkanker worden de verschillende borstprogramma’s en hun vervolg-TPM besproken. Je zult ontdekken wat je TPM’s zijn in relatie tot jouw borstprogramma. Ik vervang het woord borstkanker door borstprogramma. Voor TPM verwijs ik je naar de 10 basisprincipes van HeartConnection om het leven te begrijpen. TPM staat voor The Painful Moment (onverwerkt trauma).

Uit mijn dagelijkse praktijkervaring en persoonlijke ervaring geef ik uitleg over de borstprogramma’s vanuit Germaanse Geneeskunde en HeartConnection. Een borstprogramma kan ontstaan door een trauma in dit leven, maar je kunt het ook hebben overgenomen door patronen van je moeder of (voor)ouders, door de ziekte van je kind of partner, het kwijtraken van je huis, plotseling een dierbare verliezen, enzovoort. Deze Borstkanker cursus is bedoeld om jou te inspireren tot groei in nieuw bewustzijn.

Angst loslaten

Mijn doel is om jouw angst voor borstkanker weg te nemen en überhaupt angst voor klachten, ziektes en het leven los te laten. Door inzicht en bewustzijn te krijgen over jouw TPM gerelateerd aan het borstprogramma. Voor iedere vrouw een “must”, omdat elke vruchtbare vrouw in haar leven 5-8 borstprogramma’s heeft gehad, veelal zonder het te weten.

Inhoud Borstkanker cursus:

  1. Wat is de oorzaak van borstkanker?
  2. Waarom komt borstkanker zo veel voor?
  3. Welk TPM ging vooraf aan het borstprogramma?
  4. Wat zijn de vervolg-TPM’s van borstkanker?
  5. Diverse ervaringsverhalen
  6. Het vragen van persoonlijke vragen

Kanttekening

Deze cursus wordt gegeven vanuit de vrouwelijke vorm. In Nederland krijgen jaarlijks ongeveer 130 mannen de diagnose borstkanker​ (Cancer Research UK)​. Dit benadrukt het belang van bewustwording, aangezien borstkanker vaak als een vrouwenprobleem wordt gezien, maar ook mannen treft.

Bron

Deze borstkanker cursus is geïnspireerd door de Biologische Natuurwetten van dr. Hamer en de Germaanse Geneeskunde. Dr. Hamer heeft veel ontdekt aan de hand van CT-scans. Een aanvulling op dit prachtige werk is Biologie Totale (dr. Sabbah). Vanuit 30 jaar praktijkervaring en studie in het onderbewustzijn geeft Marjolein van der Meulen haar inzichten, zij heeft honderden vrouwen met borstkanker begeleid en zij heeft een gigantische ervaring.

Achtergrond Marjolein van der Meulen

Marjolein ontwikkelde met HeartConnection Nederland® een levensfilosofie die je 180 graden anders laat kijken naar het leven en naar gezondheid. Ik heb honderden vrouwen en gezinnen begeleid in relatie tot borstkanker en geeft sinds 2016 Borstkankerdagen, waarin ik uitleg geef over de borstprocessen en vrouwen bij elkaar brengt om hun verhaal te delen. Of het nu regulier of alternatief is, alles gebeurt zonder oordeel, met respect voor ieders keuze. Mijn ervaring is van grote orde. Ik heb bijzondere levenstransformaties mogelijk gemaakt door aan de slag te gaan met de Levensblauwdruk, familiestamboom en de tweefasigheid, in combinatie met mijn ontwikkelde VVL-methode. Dit is zeer indrukwekkend. Lees verder in mijn boek “Het leven is een workshop, op weg naar nieuw bewustzijn” (opbrengst gaat naar de Stichting)

Haar uitgebreide kennis en ervaring deelt ze tijdens de online metingen, seminars op Ibiza, haar boek, Levensverhalen A-Z, enzovoort.

Marjolein van der Meulen’s eigen ervaring: wat stress met borsten doet!

Mijn kinderen waren 6 en 8 jaar toen we plotseling op straat stonden. Ik voelde me als een opgejaagd dier, geconfronteerd met stalking, agressie en de noodzaak om mijn kinderen te beschermen. Er werd co-ouderschap geregeld, wat mijn angst als moeder alleen maar vergrootte. “Ze zijn nog nooit alleen geweest,” dacht ik, en de tranen springen nog steeds in mijn ogen als ik aan 2011 terugdenk.

Tijdens de weken dat de kinderen bij hun vader waren, was ik angstig en kon ik niet slapen. Het voelde onnatuurlijk om thuis te zijn zonder mijn kinderen. Mijn borsten zetten op in hun afwezigheid, omdat mijn lichaam zich voorbereidde op hun terugkeer. Dit was een natuurlijke reactie van mijn lichaam, moeder natuur.

Als de kinderen weer bij mij waren, slonken mijn borsten. Vaak waren ze rood en leek het alsof er schrammen op zaten. Twee dagen voordat ik mijn eerste borstkankerdag gaf in 2016, was mijn rechterborst misvormd. Ik raakte niet in paniek, maar begreep dat dit een reactie van mijn lichaam was op de scheiding van mijn kinderen. Mijn borst herstelde in deze twee dagen met Verbinden-Versmelten-Loslaten VVL.

Ondanks dat ik het zelf niet makkelijk had, zette ik mij in voor vrouwen en kinderen. Mijn passie is om onder andere vrouwen tijdens de borstkankerdagen te laten praten, uitleg te geven over de biologie en stress, en een luisterend oor te bieden. Het bijzondere is dat vrouwen in mijn groepen elkaar ondersteunden, zowel tijdens de behandelingen als wanneer ze ervoor kozen geen behandeling te ondergaan.

Liefde stroomt vanuit de borsten en dit is de kracht van Moeder Natuur

Ondanks de aanvallen en doodsbedreigingen door (on)bekenden met betrekking tot mijn ervaring en het uitdragen van mijn eindeloze kennis, ben ik blijven vechten. Ik heb hard aan mezelf gewerkt en ben nu gezegend met een gelukkig leven. Ik ben in verbinding met mijn lichaam en sta stevig in mijn schoenen. Ik ben ervaringsdeskundige en straal dit nu ook uit. Dit gun ik elke vrouw en man.

Ik leef nu mijn droomleven op Ibiza!

Veel studie plezier!

Liefs Marjolein